Teknoloji Forumu'na Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Hızlı Menü


[-]

Boş Blok 1

(Blok 1 içeriği buraya..)

[-]

Boş Blok 2

(Blok 2 içeriği buraya..)

[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 15 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 15 Ziyaretçi

Wink Sermayesiz %40 Kazanç kullan,tavsiye et ekibini kur!
avatar
Yazar: RAPTORSL  -  Tarih: 21-01-2018, Saat: 19:17   (0)  -    (9)

Başlıkta belirttiğimiz gibi hiçbir sermaye ve ücret vermeden Huncalife satışını yapabilir %40 kar & tatiller ve hediyeler kazanabilirsiniz. Örneğin Katalog üzerinden 140 TL'lik bir satışta 40 TL Kar edebilirsiniz. 
SİZDE EKİBİMİZE KATILMAK İSTİYORSANIZ

  Haber Bülteni
  İcat edilecek ne kaldı ki diyenler için
avatar
Yazar: yumuldak  -  Tarih: 17-12-2017, Saat: 22:36   (0)  -    (57)

Teknolojinin getirdikleri hayatımızı o kadar çok değiştirdi ki yüz yıl önce yaşamış bir insanı şuan ki zamana getirsek kemdisini mucizeler dünyasında gibi hisseder hatta teknolojinin hayatımıza soktuğu bazı şeyleri hayatımızdan çıkarmak nerede ise imkansız hale gelmiş durumda bazı insanlar telefonlarından bir kaç dakika bile uzak kalamamaları, internetten kopuk hiçbir işlerini halledemez hale gelmeleri artık teknolojinin birtakım yan etkileri olarak görülebilir. Peki şuan bile hayatımızın büyük bölümünü işgal eden teknolojik araç ve cihazlar gelecekte bütünüyle hayatımızı ele mi geçirecek yoksa teknoloji gelcekte bambaşka bir şekildemi etki edecek.

Bu konu ile ilgili linkteki videoyu izleyebilirsiniz

https://youtu.be/i_vYvLe6PXE

  Teknoloji Haberleri
Wink Konut Kredisi enuygunkredi.com
avatar
Yazar: enuygunkredi2017  -  Tarih: 03-12-2017, Saat: 22:24   (0)  -    (78)

Günümüzün en popüler kredi girişimlerinden biri hiç kuşku yok ki konut kredisi olarak görülüyor. Her şeyden önce huzurlu ve güvenli bir yaşam mekânı pek çok insanın hedefindeki ortak beklenti olarak görülmektedir. Herhangi bir sorun yaşamadan ve çözüm üretme noktasında kendini geliştiren bankalar ev sahibi olma noktasında yine insanların yanında ve yardımında olmaya devam ediyor. Uygun şartlarda ve cazip koşulları her zaman destekleyen iyi bir kredi fırsatı ev sahibi olmak için gerçek manada çözüm niteliğinde bir görüntü ortaya koymaktadır. 

  Haber Bülteni
  Sohbet Ederek Para Kazanmak İçin Doğru Adres
avatar
Yazar: evdenpara  -  Tarih: 03-12-2017, Saat: 16:36   (0)  -    (70)

Günümüz teknolojisinin geliştirmiş olduğu webcam ile görüşme sınır tanımamaktadır. Geçimini bu gelişmeler ile sağlamak isteyen ve evde sıkılıyorum diyen bayanlar için çok iyi bir alternatif olan işleri sohbetoperatorubayanlar.net aracılığı ile sizlere sunuyoruz. Tamamen kurumsal ve güvenilir sitede sizler de farklı iş fırsatları bularak, sadece konuşma ile para kazanabilirsiniz.

Ek iş arayan bayanlar için fırsatlar sunulan sitede birbirinden farklı kurumsal sitelerin iş ilanları yer almaktadır. Sizlerde ilanları inceleyerek sizlere en uygun ilana başvuru yapabilir ve evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikle okul döneminde para sıkıntısı yaşayan

üniversite öğrencileri için de ideal olan iş fırsatları bulunmaktadır. Boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirebileceğiniz en iyi fırsatlar ...

  Teknoloji Haberleri
  İstanbullu Gelin İzleyenler?
avatar
Yazar: MerveFidan  -  Tarih: 29-11-2017, Saat: 02:55   (0)  -    (96)

Merhaba, en çok izlediğim ve sevdiğim dizi olarak istanbullu gelin dizisi izleyen arkadaşlar varsa dizigi dişatı hakkında yorumları nelerdir? Benim görüşüm Gelin hanımında dizinin sonuna doğru bir çocuk sahibi olacağı yönünde Angel Heart

  Dizi - Film İnceleme
  Vakit Geçirmelik Oyun Tavsiyesi?
avatar
Yazar: MerveFidan  -  Tarih: 29-11-2017, Saat: 02:48   (0)  -    (68)

Merhaba,
Eğlenceleri oyunları normalde çok severim, ancak çok fazla zaman bulamadığım için derslerim gereği pek oyunda oynayamıyorum. Zaman geçirebilmek için kısa süreli oyun tavsiyeleriniz nelerdir?

  Oyun Önerileri
Wink Ofis İçin Kampanya Dönemi hazir-ofis.com
avatar
Yazar: hazir-ofis  -  Tarih: 28-11-2017, Saat: 11:36   (0)  -    (81)

Modern çalışma mekânları hakkında çok şey söyledik ve çok şey yazdık. Küçük bir işletmeden tutun daha büyük ve geniş işletmelerde dâhil olmak üzere bütün girişimciler için ofis gerçekten gerekli bir sistem. Burada konforlu ve model imkânlar gerçekten firmaları adına bir büyüme sebebi olarak dikkat çekiyor. Toplantı salonları ve geniş mekânlar ve desteklenen mükemmel çalışma ortamları aslında iyi bir yatırımın karşılığı şeklinde kendini göstermektedir. Tamamen çözüm oluşturan ve problemleri or ...

  Haber Bülteni
  Fiber Optik Sonlandırma İşlemleri
avatar
Yazar: hema  -  Tarih: 27-11-2017, Saat: 17:09   (0)  -    (85)

0GXDPD.jpg

Yüksek bir bağlantı kalitesi için kullanılan fiber bağlantının sürekli olarak yapılması fiber optik sonlandırma olarak anılmaktadır. Farklı teknikler kullanılarak yapılan bu işlemlerde bağlantı kaybının en aza indirilmesi sağlanabilmektedir. Bu şekilde de verimliliğin artması sağlanabilmektedir. Yapılacak bu işlemler konusunda uzman ekip ve gerekli donanımlar ile mümkün olabilmektedir. Füzyon tekniği ile yapılacak sonlandırma işleminde gerekli donanımların ve teknik ekibin olması oldukça önemlidir. Bu alanda hizmet veren ve konusunda uzman olan profesyonel firmalar ile sonlandırma işlemleri sorunsuz olarak kısa sürelerde tamamlanabilmekte ve bağlantı kaybı en aza indirilebilmektedir.

Fiber Optik Sonlandırma Fiyatları

Yapıla ...

  Teknoloji Haberleri
  Network Kablolama Nasıl Yapılır
avatar
Yazar: hema  -  Tarih: 27-11-2017, Saat: 16:57   (0)  -    (102)

a1vE9d.jpg

Ağ (network) sisteminde, altyapı çok önemlidir. Bu yüzden de, sistem kurulurken kablolama altyapısının sağlıklı bir şekilde yapılması gerekiyor. Bilgisayar sisteminin hızlı ve aksamadan çalışabilmesi için network kablolama işlemi önem verilerek yapılmasını mecburi kılıyor. Kablolama altyapısının yetersiz oluşundan dolayı, kurumların büyük kısmı yavaşlık ve bağlantı kopukluğu gibi problemlerle karşılaşıyor. 


Network kablolamanasıl yapılır aşamalarının, bu gibi problemlerle karşılaşmamak adına işin ehli kişiler tarafından yapılmasını gerektiriyor. Bu aşamalarda kaliteli malzem ...

  Nasıl Yapılır?
Heart tablet
avatar
Yazar: akbasesma  -  Tarih: 02-11-2017, Saat: 15:19   (2)  -    (143)

Samsung veya Apple  markalı bir tablet almayı düşünüyorum . Pek pahalı olmayan kullanışlı bir tablet hakkında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz ? Big Grin

  Telefon - Tablet Önerileri
© 2011-2018 Teknoloji Forumu Internet Hizmetleri.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) TeknolojiFrm.Com'a aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. TeknolojiFrm.Com sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.

günlük yemek tarifleri - Güncel Oyun ve Program İndir - teknoloji haberleri - link kısaltma - oyun indir

Teknoloji Forumu

Counter Strike Global Offensive Teknik Destek Ve Yardım Labaratuvarı