Teknoloji Forumu'na Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Hızlı Menü


[-]

Boş Blok 1

(Blok 1 içeriği buraya..)

[-]

Boş Blok 2

(Blok 2 içeriği buraya..)

[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 12 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 12 Ziyaretçi

  Endüstri 4.0 Nedir?
avatar
Yazar: mgunalp  -  Tarih: 20-02-2017, Saat: 22:13   (0)  -    (10)

Dünyada endüstri devrimi 4 aşamada olmuştur. 16. ve 17. yüzyılda özellikle kimya ve astronomi gibi bilimlerin gelişmesi, teknolojik gelişmeleri tetiklemiştir. Birinci Endüstri Devrimi olarak bilinen Buhar Makinesinin icadı ile ekonomide ve günlük yaşantıda büyük değişiklikler görülmüştür. Büyük ölçüde insan ve hayvan gücüne dayalı olan ekonomik yapı makineleşme ile birlikte sosyo-ekonomik ve kültürel alanlarda büyük değişiklikler yaşanmaya başlanmıştır.

20.yüzyılın başlarında, petrol tabanlı içten yanmalı motorların kullanımı ile 2. Endüstri devrimi tetiklenmiş oldu. Seri üretim ve fabrikaların elektrikle çalışır hale gelmesi ile birlikte taşımacılık ve iletişimde de büyük gelişmeler yaşandı. Özellikle İngiltere'de daha sonrada Avrupa'da etkin olan 1. Endüstri Devrimi'nden sonra 2. Endüstri Devrimi, Amerika ve Japonya'da hızla yaygınlaşarak dünyada pek çok bölgeyi etkisi altına aldı.

İkinci ...

  Nedir?
  Zynga Poker Chip Satış
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 19-02-2017, Saat: 17:00   (0)  -    (8)

Zynga Poker Chip Satış

Zynga Poker, facebook üzerinden oynayabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden kullanıcılara başlangıç olarak ücretsiz chip verilmektedir. Online olarak arkadaşlarınızla ya da tanımadığınız kişilerle poker oynama şansını size vermektedir. Oyun Türkçe dil desteği de sunduğu için ülkemiz kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Oyunu İngilizce olarak oynarsanız da haftalık düzenlenen turnuvalara katılma şansınız doğmaktadır. 

Zynga Poker İçeriği
 
Klasik Texas hold’em poker oyunu olarak da bilinen pokeri sizlere online olarak oynama fırsatı tanıyan bu oyunda önemli olan sahip olduğunuz chiplerdir. Ne kadar çoksa o kadar oynama ve kazanma ihtimaliniz de artar. Bu noktada size verilen bedava chipler ile çok fazla bir kazanç sağlama ihtimaliniz düşüktür. Fakat ekstra chip satın alarak oyun içindeki kazancınızı artırabilirsiniz. Nasıl mı? Z ...

  Oyun Haberleri
  Turn Poker Chip Satışı
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 19-02-2017, Saat: 16:29   (0)  -    (8)

Turn Poker Chip Satışı 

Poker oyunu son on yılın belki de en çok kullanıcıya sahip video oyunlarındandır. Kendi içinde sunucu firma ve oyun özellikleri açısından değişik isimlendirilebilen pokerde oyuna daha iyi şekilde devam etmek için çip satış olması gerekiyor. Örneğin oyuna devam ederken aslında chip satışı var ancak oyuncular her defasında yüksek rakamlar vermek istemiyor. Bu durumun ihtiyaç olduğunu fark eden bazı oyuncular web sitesi oluşturarak ucuz çip satışıimkânı sağlamışlar. Bu birçok açıdan avantaj yaratmış ancak bazı sitelerin suiistimal tehlikesi de ne yazık ki devam ediyor.   Turn poker chip satışı için de aynı durum söz konusu. Poker çeşidi olarak bu oyun için gereken chipleri satın alabilirsiniz.

Ürün Alma İşlemi

Site seçimi yaparken bazı detaylara dikkat etmeniz son derece önemli. Kurumsal sitelerle gelişigüzel işlem yapanları ayırt etmek için banka sayısına, ...

  Oyun Haberleri
  Steam Wallet Kodu
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 19-02-2017, Saat: 14:48   (0)  -    (13)

Steam Wallet Kodu

Online oyun almaya yarayan Steam Wallet kodu yani cüzdan kodu satın alabileceğiniz birçok site bulunmaktadır. Steam oyunları satın almanızı sağlayan bu kodu online olarak edinebilirsiniz. Steam programı sizi oyun indirme zahmetinden kurtaran Valve tarafından hazırlanıp sunulan bir oyun destek teknolojisidir. Steam programını bilgisayarınıza ücretsiz indirebilir ve kod satın alarak online oyun marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kod ile yapabileceğiniz alışverişler yalnızca oyunlar ile sınırlı değildir. Oynadığınız oyunda güç yükseltme, yeni karakter edinme, bölümlerin kilidini açma ve güçlü silahlar almak için de Steam cüzdan kodunuzu kullanabilirsiniz. 

Steam cüzdan kodu satın alma işlemlerinizi sitelerin sağlamış olduğu online, güvenli ve hızlı ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz. Steam cüzdan kodu için sabit bir fiyat yoktur. 3 TL’den başlayan fiyatlar ile b ...

  Oyun Haberleri
  Steam Cüzdan Kodu Satın Al
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 19-02-2017, Saat: 14:29   (0)  -    (12)

Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Valve’nin geliştirdiği, yaptığı oyunlarda kullanım sağladığı Steam; bir online oyun destek teknolojisidir. Bu teknolojiyi bilgisayar ve mobil cihazlarınıza oyun yüklemek için kullanabilirsiniz. Elinizde herhangi bir oyun CD’si olmadan orijinal oyunların güncel versiyonlarını program aracılığı ile sorunsuz temin edebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunlarda kullanabileceğiniz Steam cüzdan kodu satın al işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Steam cüzdan kodu olarak tanımlanan ödeme şekli için farklı yollarla satın alma yapabilir, steam cüzdanınızda yüklü olan tutar kadar harcama yapabilirsiniz. 

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam cüzdan kodu online oyun ve eşyası satın almadan kullanabileceğiniz uluslararası ödeme şeklidir. Steam uygulamasının kendi satış noktasından ve diğer mağaza ve oyun marketlerinden Steam cüzdan kodu satın al işlemi yapabilirsini ...

  Oyun Haberleri
  Riot Points Satış
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 18-02-2017, Saat: 20:46   (0)  -    (13)

Riot Points Satış

Oyunlardan aşırı derecede hoşlanan ve birçok oyun oynamış kişilerden bulunan genç , dinamik bir topluma sahibiz. Toplumumuzun genç olmasından dolayı da , sektörde son zamanlardaki bütün oyunlar yakından takip edilmekte ve oynanmaktadır. Ülkemizdeki online oyun tutkusunun çoğalmasıyla beraber , milyonlarca League of Legends oyuncusu ortaya çıkmaya başlamıştır. Riot points satış işlemleriyle ilgilenen ve bu işlemler sayesinde büyümeye başlamış olan onlarca farklı sitenin varlığından haberdar durumdayız. Sadece Türkiye ‘de değil , Dünya genelinde bu tarz sitelerin varlığı ve hizmet alitesi son derece önemli bir sektörün başlamasına yol açmıştır. Online oyunların sağladığı para birimlerini pahalıya almak yerine , internet üzerinde bulunan sitelerden çok daha uygun bri fiyata alabilirsiniz.

Riot Point Alırken Gerekenler

Genellikle Knight Online ve Riot Point satışla ...

  Oyun Haberleri
  Riot E Pin Satışı
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 18-02-2017, Saat: 20:06   (0)  -    (11)

Riot E Pin Satışı

Bilgisayar oyunlarına olan ilginin günden güne katlanarak artması ile birlikte, birçok farklı alternatifler de bilgisayar oyuncularına sunulmuştur. Dünyanın en çok oynanan oyunları denilince akla gelen ilk oyun olan League of Legends oyunu, çok uzun bir süreden beri online bir biçimde oynanmaktadır. 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan oyun, sürekli güncellenen yapısı ve her zaman değişen maceraları ile her kesimden insanın oynadığı bir yazılım harikasıdır. Değişik haritalar ile farklı bölgeleri oyunculara sunan oyun, keyifli zamanlar geçirebilmek için birebirdir. Riot e pin satışı ise, oyun için fazladan ve ekstra özellik satın almak isteyen kişilerin, sahip olduğu ve kullandığı bir kod olarak bilinmektedir.

Riot E Pin Nedir?

League of Legends, milyonlarca aktif oyuncunun online bir şekilde mücadele ettiği bir platformdur. Oyundaki asıl amaç, düşma ...

  Oyun Haberleri
  Lol RP Satış
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 18-02-2017, Saat: 19:01   (0)  -    (11)

Lol RP Satış

Lol ya da uzun adı ile League of Legends 2009 yılından beri oyun piyasasında bulunan ve gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya ulaşan online bir bilgisayar oyunudur. Moba türünde olan bu oyun, takım ruhuna ve rakibi alt etme stratejisine dayanır. Toplam 3 adet harita bulunuyor olsa da, zamanla yeni haritaların da eklenmesi beklenmektedir. Oyun içinde turnuvalar yapılmakta ve rakipler zorlu koşullar altında stratejik hamleler kullanarak seviyeleri geçmektedir. 

Her haritada, beşer kişiden oluşan iki takım bulunmaktadır. Bu takımlar, birbirini yenmeye çalışır ve üstün olan oyunu kazanır. Lol RP satış işlemi ile çok daha başarılı bir oyun, çok daha hızlı bir şekilde ortaya konmaktadır. 

Lol RP Nedir, Ne İşe Yarar?

Lol RP Satış sonrasında, oyunu hızlandıran ve çok daha etkili hale getiren bir üründür. RP alarak oyunda kullandığınız karakterin savaşçılık özelli ...

  Oyun Haberleri
  Gb Alan Siteler
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 18-02-2017, Saat: 13:32   (0)  -    (17)

Gb Alan Siteler

Knigh Online ‘nin dünya genelinde 10 yılı aşkın süredir oynanan ve milyonlarca kişinin halen oynamaya devam ettiği bir site olduğunu bilmekteyiz. Bu sıradışı oyun , çağın en güzel oyunlarının oluşmasında temel olarak gösterilebilir. Gb alan siteler ülkemizdeki oyuncuların ve diğer ülkelerdeki oyuncuların en çok kullandığı siteler arasında yer almaktadır. Bu tarz sitelerdeki içeriklerin geneli online oyunlarda bulunan itemler ve para birimleri üzerinedir. Knight Online , Metin 2 , Silkroad , Cabal Online tarzı online ve popüler oyunların tamamını gb alım – satımı yapan sitelerde görebilmek mümkündür. Knight Online ‘nin bu sitelerin bünyesinde yer almaya başlaması , oyunun popülerleşmeye başladığı günden itibaren görülebilmiştir. Gb satan ve alan sitelerin özelliklerini yazımızın devamında bulabilir ve bu siteleri her zaman kullanabilirsiniz.

Sitelere Gb Satışı

Gb ...

  Oyun Haberleri
  Chip Satışı
avatar
Yazar: TheDifference1  -  Tarih: 17-02-2017, Saat: 18:40   (0)  -    (16)

Chip Satışı

Chip satışı oyun kullanıcıların bazen anlamakta güçlük çektiği bir konu olabiliyor.  Bu açıdan biraz detay bilgisi vermekte yarar var.  Basitçe sosyal medya üzerinde oynanan Zynga Teksas Holdem oyunu için chip satışını ifade eder.Buçipi oyun içerisinde de alabiliyorsunuz ancak fiyatları çok yüksek olduğu için müşteriler farklı platformlardan bunu satın almak istemektedirler. Fiyat farkı nedeni aslında oyuncuların satış yapmasıdır. Yani siz oyunlardan kazandığınız çipleri site üzerinden satabilirsiniz. Sitede bunun için güvenli bir zemin oluşmaktadır.   

Chip Satışı İçin Ne Yapılır?

Chip satışı yapmak için transferi sitenin yapmasını istediğiniz varsayılırsa, sipariş sayfası üzerinden satış yapılacak Facebook hesabının adres ile şifre bilgisinin yazılması gerekiyor. Bu bilginin amacı, site çalışanlarının sizin yerinize puan kazanarak satış gerçekleşmesini sağlamaktır. ...

  Oyun Haberleri
© 2011-2017 Teknoloji Forumu Internet Hizmetleri.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) TeknolojiFrm.Com'a aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. TeknolojiFrm.Com sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.

günlük yemek tarifleri - Güncel Oyun ve Program İndir - yabancı dizi haberleri - kişisel blog - madam tuana

Teknoloji Forumu

Counter Strike Global Offensive Teknik Destek Ve Yardım Labaratuvarı